Bay Seslendirme

 • bay seslendirme
 • bay seslendirme
 • bay seslendirme

BS314
Bay Seslendirme

BS301
Bay Seslendirme

BS308
Bay Seslendirme

BS309
Bay Seslendirme

BS321
Bay Seslendirme

BS327
Bay Seslendirme

BS312
Bay Seslendirme

BS318
Bay Seslendirme

BS320
Bay Seslendirme

BS322
Bay Seslendirme

BS325
Bay Seslendirme

BS310
Bay Seslendirme

BS304
Bay Seslendirme


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Seslendirmen tercihinize göre fiyatlar farklılık gösterir. Fiyat Bilgisi için Seslendirilmesini istediğiniz metni ve Beğendiğiniz Sesin altındaki Kodu info@seslendirmeajansi.com adresine gönderin veya  0 (216) 344 7 753'lu Numarada Üzerinden Bizimle İletişime Geçin

 • WhatSapp Üzerinden Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın
 • Seslendirme denince akla pek çok alan gelir. Çünkü profesyonel bir ses sanatçısının ses verdiği konuların ve olayların sınırı net bir şekilde çizilemeyecek kadar fazladır. Bu konuda hizmet veren ses kayıt ajansları da her müşterinin iş alanına göre uygun bir iş teslimi yapabilmek için alanında profesyonel ses sanatçıları ile çalışmayı tercih ederler. bay seslendirmeİyi bir ses sanatçısı olabilmek için öncelikle ses rengi ve tınısının kulağa hoş gelmesi gerekir. Ancak tek başına sesin güzelliği ses sanatçısı olabilmek için yeterli değildir elbette. Çünkü seslendirme sadece bir metni düz bir şekilde okuma anlamına gelmemektedir. Özellikle bir karaktere ses verilmesi gereken durumlarda o karakterin özelliklerine, beden diline, kişiliğine göre konuşmak ve gerektiği durumlarda da şive ve ağız gibi ek özelliklerle ile karakteri daha iyi vurgulamak gerekir. Dolayısı ile ses sanatçılarının ses güzellikleri ile birlikte diksiyonlarının diksiyonları ile birlikte diğer ses eğitimlerinin yeterli seviyede olması beklenir. Ulusal ya da özel olmak üzere bu mesleği sürdüren birçok ses sanatçısı bulunuyor. Hem bayan hem bay seslendirme sanatçılarının yanında onlar kadar kalabalık olmasa bile çocuk seslendirme sanatçıları da yer alıyor. Ancak bazı durumlarda çocuk seslerini sesi eğitimli bir yetişkin de rahatlıkla çıkarabiliyor. Bay seslendirme bu noktada oldukça önemli olabiliyor.

  Ses kayıt ajansları müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek ve ihtiyaçlarının tam karşılığını verebilmek için ses sanatçılarınca hazırlanan demolardan bir portföy oluşturuyorlar. Müşteri de ihtiyacı olan sese ulaşabilmek için bu demoları dinleyerek doğru ismi kolayca belirleyebiliyor. Bay seslendirme sanatçılarının da yer altığı casting listelerinde erkek sesine ihtiyaç duyan bir müşteri de iş tanımına göre farklı ses aralıkları arasında seçim yapabiliyor. Erkek sesine en çok ihtiyaç duyulan alan kuşkusuz sinema ve dizilerdeki erkek karakterler. Karakterin yaşı, kişiliği, tavırları, dominant ya da resesif hali hep ses rengini belirleme açısından iyi birer done haline gelecektir. Böylece Bay seslendirme amaçlarına ulaşabiliyorlar.

  Bayan yerine Bay seslendirme bay seslendirmesanatçısının tercih edilmesi seçim dönemlerinde de sıklıkla kullanılır. Çok daha gür, etkili ve tavizsiz olan erkek sesi bir konuyu deklare etme, kabul ettirme ve bilgi aşılama ile fikir aşılama olaylarında hep ilk tercih olmuştur. Bayan seslendirme sanatçıları ise tam tersi daha anaç, yumuşak ve somut yerine soyut olayları duyguları ifade ettiği durumlarda daha çok kullanılırlar. Seslendirilmesini istediğiniz metin, reklam, tanıtım, organizasyon, belgesel, bay anonsu ile kitap ve CD seslendirme gibi durumlarda profesyonel kadrosu ile işin başından son teslimine kadar kaliteli hizmet veren ses kayıt ajansları ile çalıştığınızda alanı ne olursa olsun vermek istediğiniz mesajı tam olarak verecek ve işin geneli için verdiğiniz emeğin de tam karşılığını alacaksınız. İletişimin en önemli ayağını oluşturan ses ve konuşma karşımızdakine duygularımızı, isteklerimizi, beklentilerimizi ve verebileceklerimizi ifade etmenin en etkili yoludur. Etkinin doğru seslendirilmesi yani doğru noktada bay seslendirme yapılması önemli olmaktadır.

  Görsel medya her ne kadar görüntüler üzerine kurulan bir sistem olsa da ses ile tamamlanmadığında görüntünün etkisi hiçbir zaman tam olmayacaktır.bay seslendirme Radyo gibi işitsel medyada ise seslendirme tüm sistemin özetidir. Dolayısı ile durum ne olursa olsun o duruma ses vermek, olayı ister bir karakterin ağzından ister yazılı bir metinden aktarmak olsun olayın tamamının anlaşılabilmesi ve mesajın yerini bulabilmesi için ses sanatçıları büyük önem taşır. İletişim sektörünün bir kolu olan ses kayıt stüdyoları aracılığı ile siz de verdiğiniz emeğe en etkili son dokunuşu gerçekleştirmek ve sessiz yarım kalacak ve tam olarak anlamını bulmayacak bir yapıma can katmak adına profesyonel ses sanatçıları ile çalışmaya hazır olmalısınız.

  Referanslarımız

  Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize, bize güvendikleri için teşekür ediyoruz
  onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir.
  Referanslarımız çoğu zaman yeni ortaklıklara kapı aralamaktadır, bu yüzden müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.
  Seslendirme Ajansı kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı referanslarımız.

  Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Referanslarımızın Tamamını Görmek için Tıklayın

  Müşteri Yorumlarını Görmek için Tıklayın