IVR Santral Seslendirme

 • ivr santral seslendirme
 • ivr santral seslendirme
 • ivr santral seslendirme

SS203
IVR Santral Seslendirme

SS205
IVR Santral Seslendirme

SS206
IVR Santral Seslendirme

SS212
IVR Santral Seslendirme

SS213
IVR Santral Seslendirme

SS214
IVR Santral Anons

SS219
IVR Santral Seslendirme


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Seslendirmen tercihinize göre fiyatlar farklılık gösterir. Fiyat Bilgisi için Seslendirilmesini istediğiniz metni ve Beğendiğiniz Sesin altındaki Kodu info@seslendirmeajansi.com adresine gönderin veya  0 (216) 344 7 753'lu Numarada Üzerinden Bizimle İletişime Geçin

 • WhatSapp Üzerinden Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın
 • Yeni dünyaya baktığımızda insan sayısındaki oranın, insan nüfusunun hızla arttığını görebiliriz. Artan nüfusa ayak uydurmaya çalışan dünyamızda da çeşitli gelişmeler göze çarpmaktadır. Özellikle insanların yaşam standartlarını ortalama seviyeye ulaştırmak isteyen insanoğlu, istihdam oranının artışı için çalışmalar yapmaktadır. Gün geçtikçe yeni sektörler ortaya çıkmakta, teknolojinin gelişiminden de faydalanılarak insanlığa daha iyi ve daha büyük hizmetler edebilmek adına çalışılmaktadır. Gelişen dünyamızda ortaya çıkan yeniliklerden, yeni sektörlerden birisi de IVR sistemidir. Adı bizlere ilk bakışta yabancı gelen bu sistem aslında hepimizin neredeyse sürekli kullandığı, karşımıza çıkan bir sistemdir. Reklam sektörünün bir parçası olan bu sistem sayesinde insanlığa çok daha hızlı hizmet verebilmek adına çalışmalar yürütülmektedir.

  IVR santral seslendirme, firmaların kendilerine ait çağrı merkezlerindeki ses kayıt, seslendirme, sekreter hizmetidir. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi başlangıçta ismini yadırgadığımız bu sistem, bankaları, firmaların çağrı merkezi numaralarını vs. aradığımızda karşımıza çıkan seslendirmelerdir. IVR sistemi yani çağrı merkezlerindeki sekreter bilgilendirme mesajları pek çok işimizi kolaylıkla gerçekleştirebilme imkanı tanımaktadır. Bu önemli kolaylıkların bazılarından bahsedelim. IVR santral seslendirmede üç ayrı avantaj bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi bizi tuşlamalarla bilgilendirme sistemidir. Çağrı merkezini aradığımızda öncelikle santral fon müziğini duyarız ve ardından bir bilgilendirme sesi bizlere aktarılır. Sekreter kaydı tarafından yapılan bu bilgilendirmede belli bir noktaya ulaşabilmemiz için tuşlama yapmamız isteniz. Örneğin A bilgisine ulaşmak için 1’i tuşlayın ya da B bilgisine ulaşmak için 2’yi tuşlayın gibi bilgilendirmelerle yönlendirmeler yapılır. Bu yönlendirmeler sayesinde müşteri temsilcisine bağlanmayı beklememize gerek kalmaz. Nitekim genelde hatlar çok yoğun olduğu için kimi zaman onlarca dakikamızı müşteri temsilcilerine ulaşmak için harcarız. Tuşlama sistemi sayesinde ise istediğimiz bilgiye yalnızca bir ya da birkaç tuşa basarak ulaşmak mümkün hale gelir. Böylelikle en değerli hazinemiz olan zamanımızı boşa harcamamış oluruz. Bir diğer IVR santral seslendirme avantajı ise çağrı merkezlerinin işleyiş sistemlerine göre değişebilen bir özelliğe sahiptir. Çağrı merkezlerinde kimi zaman tuşlamaya hiç gerek kalmadan doğrudan müşteri temsilcisine aktarılır. Ancak aktarım gerçekleşmeden hemen öncesinde bilgilendirme mesajı dinleriz. IVR santral seslendirmesinde yer alan bu bilgilendirici mesaj, bize operatöre bağlanacağımız bilgisini vermektedir. Böylece adımlarımızı daha net bir şekilde atabilir, belirsiz bir bekleyişten uzak kalmış oluruz. Doğrudan yapılan yönlendirme sayesinde de işimizi karşımızdaki canlı bilgilendirme sistemine sorarak kısa süre içerisinde halletme fırsatı yakalarız. IVR santral seslendirmede kullanılan bir başka yöntem ise tuşlamalarla rapor oluşturma sistemidir. Bu sistemde tuşlamalar yine ilk sistemde olduğu gibi yapılır. Ancak buradaki fark tuşlamaların bir nevi anket sistemi oluşturmasıdır. Yani yaptığımız tuşlamalar sayesinde memnuniyetimizi veya şikayetlerimizi belirleme şansı yakalarız. Aslında bu durum bir nevi firmayı değerlendirme gibidir. Böylece tuşlamalar sayesinde firmalar varsa kusurlarını düzeltme yoluna gitme fırsatı yakalarlar. Ya da memnuniyet düzeyine göre yaptıkları işin doğru yolda ilerlediği kanısına varabilirler.

  IVR santral seslendirmede genelde çağrı merkezlerinde çalışan müşteri temsilcilerinden daha farklı bireylerle çalışılır. Karşımızda cansız, doğrudan kayıttan çıkan bir ses olacağı için ve bu sese soru sorma imkanımız olmadığı için seslendirme konusunda profesyonel isimlerle çalışma yapılmasına dikkat edilmektedir. Reklam sektörünün bir parçası olan seslendirme işini de reklam ajanlarına başvurarak yaptırmak mümkündür. Seslendirme sanatçıları diksiyon vb. eğitimler alarak bu işe profesyonel olarak yaklaştıkları için ses kayıtları da kusursuz olmaktadır. Sekreter kayıtlarındaki kusurlar firmaların itibarını zedeleyebilmektedir. Bu durum da profesyonel çalışmaya hakim insanlarla ortak çalışma yürütülmesi gerektiğinin bir kanıtı niteliğindedir.

  Referanslarımız

  Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize, bize güvendikleri için teşekür ediyoruz
  onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir.
  Referanslarımız çoğu zaman yeni ortaklıklara kapı aralamaktadır, bu yüzden müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.
  Seslendirme Ajansı kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı referanslarımız.

  Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Referanslarımızın Tamamını Görmek için Tıklayın

  Müşteri Yorumlarını Görmek için Tıklayın