Jingle Örnekleri

 • jingle örnekleri
 • jingle örnekleri
 • jingle örnekleri

JS601
Jingle Reklam

JS602
Jingle Reklam

JS603
Jingle Reklam

JS604
Jingle Reklam

JS605
Jingle Reklam

Bahar Halı Yıkama
Jingle Reklam

Alfemo
Jingle Reklam

Anadolu Dersaneleri
Jingle Reklam

Elif Baharat
Jingle Reklam

Hits Müzik
Jingle Reklam

Mesut Ofis
Jingle Reklam

Murtezaoğlu Mobilya
Jingle Reklam

Selince
Jingle Reklam

Yelkenciler
Jingle Reklam


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Seslendirmen tercihinize göre fiyatlar farklılık gösterir. Fiyat Bilgisi için Seslendirilmesini istediğiniz metni ve Beğendiğiniz Sesin altındaki Kodu info@seslendirmeajansi.com adresine gönderin veya  0 (216) 344 7 753'lu Numarada Üzerinden Bizimle İletişime Geçin

 • WhatSapp Üzerinden Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın
 • Reklam, iletişimin en önemli yapı taşlarından bir tanesidir. Reklamın varlığı, dünya üzerinde alışveriş kavramının daha da yaygın bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. Bir ürünün veya hizmetin en iyi şekilde tanıtılması, reklam denen kavramın varlığı ile mümkün olmaktadır. Reklamın iyisi, kötüsü olmaz şeklinde bir söz vardır. Halk arasında çok yaygın olarak kullanılan bu söz, aslında pek de gerçeği yansıtan bir söz değildir. Reklamın iyisi de kötüsü de olur. İyi reklam, ürün veya hizmetin tanınırlığını artırmaktan daha da öteye geçecektir. O ürünün veya hizmetin satılmasını sağlayacaktır. Kötü reklam da tanınırlığın artmasını sağlar. Kötü reklamın sağlayamadığı şey ise, ürün veya hizmetin müşterilerle buluşması olacaktır. Bu noktada ne müşteri memnun olacak ne de satıcı memnun olacaktır. Bu nedenle kaliteli reklamlar her zaman iki taraf için de kazanç sağlayacaktır. Reklamlar, çok farklı platformlarda yayınlanmaktadır. Kitle iletişim türleri arasında sayılan radyo ve televizyon haricinde, günümüzde internet üzerinde de reklamlar görebiliyoruz. Gelişen teknoloji ile bu noktaya gelen reklam sektörü, daha fazla kişiye ulaşmayı garanti etmektedir. Yerelle sınırlı kalmadan tüm dünyaya ulaşabilmenin yolu, kitle iletişimi, özellikle de interneti kullanmayı gerektirmektedir.

  Televizyon ve internet ortamında karşımıza çıkan reklamlar, hem görsel hem de işitsel olarak insanlara ulaşabilmektedir. Bu reklamların en önemli parçalarından birisi olan jinglelar, insanların kafalarında yer etmek için vardır. İnternette bulunan jingle örnekleri, jingle konusunda daha detaylı bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Jingle hazırlama, profesyonel bir iş olarak görülmelidir. Jingle hazırlığı için yapılacak olan araştırmalar, jingle için metin yazarlığı, aranjörler yardımıyla jingle temelinin oluşturulması, seslendirme sanatçıları ile bu jingle reklamların seslendirilmesi ve yine aranjörler aracılığıyla jingle tamamlanması gibi aşamalar vardır. Bu aşamaların sonunda, ortaya reklam diyebileceğimiz yayınlar çıkacaktır. Jingle örnekleri arasında çok çeşitli yapımlar bulunmaktadır. Hareketli jingle örnekleri, yavaş jingle örnekleri, aksiyon içeren jingle örnekleri, dikkat artıran jingle örnekleri gibi örnekler çoğaltılabilmektedir. Bu örnekleri incelediğinizde, jingle kavramının ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz. Müşteri veya kullanıcı olarak adlandırdığımız hedef kitle, jingle sayesinde ürün veya hizmete dikkat kesilecektir. Pazarlamak istediğiniz materyali kullanıcıya ulaştırmak, o materyalin özelliklerini aktarmak, materyalin avantajlarından bahsetmek ve insanlara bu materyalin neden gerekli olduğunu anlatmak ile mümkün olacaktır. Jingle denen kavram, bu noktada devreye girmektedir. Jingle örnekleri arasında yer alan gıda reklamlarında, eğlenceli bir müzik eşliğinde ürünün tanıtımı yapılmaktadır. Aynı şekilde, otomobil reklamlarında kullanılan aksiyon sahneleri ve buna uygun olan jingle sayesinde, insanların aklında pozitif düşünceler oluşturmak mümkün olacaktır.

  Reklamların baş tacı olan jinglelar hakkındaki örnekler sınırsızdır. Aklınıza gelebilecek her konuda reklam yapılması mümkündür. Önemli olan, yapılan her işte olduğu gibi reklam işinde de en iyiyi yapmak olacaktır. Kalite, bir ürünün veya hizmetin pazarlamasında en büyük rolü oynayan etken olarak görülmektedir. Geçmişte bu şekilde olan bu durum, gelecekte de bu şekilde olmaya devam edecektir. Ürünün veya hizmetin kaliteli olması kadar reklamın kaliteli olması da çok önemlidir. Kalitenin kaliteli reklamla aktarılması, insanların kafasında soru işareti oluşmasını engelleyecektir. Bu sayede insanların kaliteli ürün veya hizmetle buluşması sağlanacak, üretici firmaların da daha fazla kazanç elde etmesi mümkün olacaktır. Jingle örnekleri, özellikleri, fiyatları ve çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için internet kanalını kullanabilir, bu işi profesyonel şekilde yapan firmalarla irtibata geçebilirsiniz. Aklınızda oluşan soruların cevabını alarak kıyaslama yapabilir, size en uygun koşulları sunan firmayı kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

  Referanslarımız

  Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize, bize güvendikleri için teşekür ediyoruz
  onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir.
  Referanslarımız çoğu zaman yeni ortaklıklara kapı aralamaktadır, bu yüzden müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.
  Seslendirme Ajansı kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı referanslarımız.

  Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Referanslarımızın Tamamını Görmek için Tıklayın

  Müşteri Yorumlarını Görmek için Tıklayın