Jingle Reklam

 • jingle reklam
 • jingle reklam
 • jingle reklam

JS601
Jingle Reklam

JS602
Jingle Reklam

JS603
Jingle Reklam

JS604
Jingle Reklam

JS605
Jingle Reklam

Bahar Halı Yıkama
Jingle Reklam

Alfemo
Jingle Reklam

Anadolu Dersaneleri
Jingle Reklam

Elif Baharat
Jingle Reklam

Hits Müzik
Jingle Reklam

Mesut Ofis
Jingle Reklam

Murtezaoğlu Mobilya
Jingle Reklam

Selince
Jingle Reklam

Yelkenciler
Jingle Reklam


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Seslendirmen tercihinize göre fiyatlar farklılık gösterir. Fiyat Bilgisi için Seslendirilmesini istediğiniz metni ve Beğendiğiniz Sesin altındaki Kodu info@seslendirmeajansi.com adresine gönderin veya  0 (216) 344 7 753'lu Numarada Üzerinden Bizimle İletişime Geçin

 • WhatSapp Üzerinden Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın
 • Hayatımıza kısa süre içerisinde girmiş olan teknolojik ürünler sayesinde artık her şeyden çok kolay ve çok hızlı şekilde haberdar olmaktayız. Özellikle de alışveriş konusunda piyasada çok hızlı değişimler yaşanmaya başladığından dolayı, alışkanlıklarımız da aynı şekilde hızla değişmeye baladı. Bu değişimlere göz attığımızda ise ilk dikkati çeken ayrıntının online alışverişe yönelme olduğunu görebiliriz. Bunun yanında medyanın ortak olarak büyük bir kitleye hitap ediyor olması ve ürünlerin, hizmetlerin medya aracılığıyla tanıtılıyor olması, teknolojinin de daha fazla kullanılmasına olanak sağlamıştır. Teknoloji dediğimizde reklamlar sayesinde ürünlere ulaşabileceğimiz pek çok seçeneğimiz olduğunu söylemek mümkündür. Akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, televizyonlar, radyolar bunlara örnek gösterilebilir. Kısacası reklam sektörü, medya, teknolojik gelişmeler ve değişen alışkanlıklarımız birbiriyle bağlantılıdır diyebiliriz.

  Teknolojinin Türkiye’de ortalama son 20 yıldır hızla yaygın olarak kullanılmaya başladığını görmekteyiz. Bu hızlı dağılım, firmaların reklama yönelik tercihlerini de aynı hızda değiştirmiştir. Günümüzde Türk ailelerine baktığımızda her ailenin, her evin bir televizyonu bir radyosu olduğunu söyleyebiliriz. Hatta artık +13 yaş grubundaki her bireyin bir akıllı telefonu olduğunu da bilimsel araştırmalar doğrultusunda söylemek mümkündür. Durum böyle olunca insanlara ulaşmak da teknolojinin kullanılması yolundan geçmektedir. Bu nedenle de firmalar jingle reklamları tercih etmektedir. Reklam sektörünün başlıca reklam sunum aracı olan jingle reklamlar, farklı ve profesyonel aşamalardan geçerek insanlara ulaşmaktadır. Bu aşamalara göz attığımızda ise karşımıza önemli dört unsur çıkmaktadır. Müzik, metin, seslendirme ve bu üç unsurun uyumu. Tüm bunların hazırlanmasında farklı alanlarda profesyonel olarak iş yapan insanlar çalışmaktadır. Müzik için müzik ile profesyonel olarak ilgilenen insanlar tercih edilmektedir. Aynı durum metin yazarı ve seslendirme sanatçısı için de geçerlidir. Özellikle seslendirme sanatçısı jingle reklamda ön planda olduğu için firmaların tercih edeceği ses çok önemlidir. İnsanlar tanıdıkları ve güvendikleri ünlü isimlerin seslerini duyduklarında, tanıtılan ürüne veya hizmete de bilinçaltında farklı bir güven duygusu oluşturmaktadırlar. Bu nedenle de özellikle halkın sevdiği isimler reklam seslendirmeleri için tercih sebebi olmaktadırlar. Genel olarak büyük firmaların ürünlerinin veya hizmetlerinin reklamlarını da aklımıza getirdiğimizde, daima tanıdık seslerin kullanıldığını duyabiliriz. Bu durum firmaların reklamlarının başarıya ulaşmasında önemli etkenlerden birisidir. Ancak reklamın başarıya ulaşmasındaki tek önemli etken tabii ki bu değildir. Başarılı bir reklam için yukarıda bahsetmiş olduğumuz unsurların tümünün profesyonel bir şekilde ele alınması gerekmektedir. Jingle reklamda vurgulanması gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Müzik akışıyla vurgulanmak istenen bilgiler uyum içerisinde olmalıdır. Örnekle açıklayacak olursak, bir ürünün jingle reklamında en belirgin özellik, müziğin de en belirgin noktasına yerleştirilmelidir. Seslendirme sanatçısı da bu belirlenen noktada vurgu ve tonlama ile sesini ayarlamalıdır. Böylece tüketiciye ulaşan reklam akılda kalıcı olacak, jingle reklam amacına ulaşacaktır.

  Reklam sektörü son yıllarda büyük bir kitleye hitap etmeye başlamıştır. Önceleri -medya insanların hayatına girmemişken- bu denli büyük kitlelere ulaşmak mümkün olmamaktaydı. Ancak günümüzde her evin bir televizyonu, radyosu, bilgisayarının olması, kitlenin gerçekten farkındalık yaratacak kadar büyük olduğunun bir kanıtıdır. Reklam sektörü bu denli büyük kitlelere ulaştığı ve büyüdüğü için aynı zamanda pek çok insanın hayatının değişmesine de olanak sağlamıştır. Gerek reklamda oynayan oyuncular, gerek seslendirme sanatçıları, gerek metin yazarları, gerek prodüksiyonda çalışan insanlar, gerek çekimlerde görev alan set çalışanlarına istihdam imkanı sağlanmış olması, reklam sektörünün binlerce insanın hayatına olumlu yönde etki ettiğinin bir kanıtıdır. Kısacası bu sektör sayesinde ekmeğini kazanan insanların sayısında da gözle görülür bir artış söz konusu olmuştur.

  Referanslarımız

  Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize, bize güvendikleri için teşekür ediyoruz
  onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir.
  Referanslarımız çoğu zaman yeni ortaklıklara kapı aralamaktadır, bu yüzden müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.
  Seslendirme Ajansı kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı referanslarımız.

  Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Referanslarımızın Tamamını Görmek için Tıklayın

  Müşteri Yorumlarını Görmek için Tıklayın