Oyun Seslendirme

 • Oyun Seslendirme
 • Oyun Seslendirme
 • Oyun Seslendirme

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Seslendirmen tercihinize göre fiyatlar farklılık gösterir. Fiyat Bilgisi için Seslendirilmesini istediğiniz metni ve Beğendiğiniz Sesin altındaki Kodu info@seslendirmeajansi.com adresine gönderin veya  0 (216) 344 7 753'lu Numarada Üzerinden Bizimle İletişime Geçin

 • WhatSapp Üzerinden Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın
 • Oyun Seslendirme Hizmeti
  Seslendirme sektörü oldukça geniş alanda hizmet verir. Film, reklam, belgesel, anons gibi alanlarda başta olmak üzere daha farklı alanlarda da kendini gösteren bir alandır.
  Son zamanlarda trend konular arasına giren bilgisayar ve PlayStation oyunlarında da artık seslendirmeler yapılmaktadır.
  Özellikle geliştirilmiş oyunlarda bu işlem çok daha fazlasıyla görülmektedir.
  Online oyunlarda; oyun kahramanlarının seslerini Türkçeye çevirmek için gerekli olan bu işlemde de diğer seslendirme alanlarında olduğu gibi ses taklidi yeteneği önemli bir yer tutar.

  Oyun seslendirme hizmeti verdiğimiz firmamızda, en kaliteli teknik cihazlar kullanılarak sesin net anlaşılır hale gelmesi sağlanmaktadır.
  Bununla birlikte ses efektlerinde gösterilmesi gereken özen ve bu özenle birlikte kullanılması gereken tüm seslendirme araçlarına sahip olan firmamız, yabancı dillerden Türkçeye, Türkçeden yabancı dillere oyun seslendirme hizmeti vermektedir.
  Kaliteli iş sonuçları, mükemmel deneyim ve alanında başarılı çalışmalara her geçen gün yeni bir imza atan firmamız, sektöründe en iyi bilinen isimlerden biridir. Bu da güven noktasında herhangi bir şüpheye düşmeden işlerinizi teslim etmeniz için yeterli bir nedendir.


  Oyun seslendirme nedir?

  Oyun seslendirme; farklı bir dilde yapılmış oyunlarda, karakterler oyunun belli bazı bölümlerinde konuşurlar. Örneğin Battlefield 4 Savaş oyunu gibi kaliteli ve tercih edilen bir oyunda insan sesleri fazlasıyla vardır ve bu sesler sadece oyuna renk vermek amacı ile kullanılmamaktadır.
  Oyuna yön verme, oyuncuyu yönlendirme için kullanılan bu sesler de yapımcıların yabancı olmasından dolayı yabancı dillerdedir. Bu nedenle Amerika’da yapılan bir oyunu Türkiye piyasasına sürerken oyundaki seslerin Türkçe diline çevrilmesi yani dublajdan geçirilmesi gerekmektedir.
  Oyun seslendirme tam olarak bu işlemin yapılmasıdır. Seslendirme firmalarının stüdyolarda özenle çalışarak yaptıkları bu seslendirmeler, oyun satıcılarının daha fazla para kazanmasını, oyuncuların ise daha rahat oyun oynamasını sağlamaktadır.

  Tüm bunlarla birlikte tabi ki de oyunun kalitesinin artmasını da sağlamaktadır. Son zamanlarda oyunların farklı dillere çevrilmesinin nedeni her ne kadar üretici firmanın daha fazla kazanması için olsa da oyuncular açısından da bir kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenle önemli bir seslendirme alanı olduğundan söz etmemiz mümkündür.
  Kaliteli, işinde başarılı ve geniş kadrosu ile bu alanda hizmet veren seslendirme firmamız, istediğiniz her zaman çevrilmesi gereken dillere
  oyun seslendirme hizmeti vermekte olup oyunun gerekli bölümlerine yerleştirilmesi konusunda hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi ve seslendirme fiyatları hakkında detaylara ulaşmak için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.  

  Referanslarımız

  Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize, bize güvendikleri için teşekür ediyoruz
  onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir.
  Referanslarımız çoğu zaman yeni ortaklıklara kapı aralamaktadır, bu yüzden müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.
  Seslendirme Ajansı kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı referanslarımız.

  Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Referanslarımızın Tamamını Görmek için Tıklayın

  Müşteri Yorumlarını Görmek için Tıklayın