Santral Anons Sesleri

 • santral anons sesleri
 • santral anons sesleri
 • santral anons sesleri

SS203
Santral Anons Sesleri

SS205
Santral Anons Sesleri

SS206
Santral Anons Sesleri

SS212
Santral Anons Sesleri

SS213
Santral Anons Sesleri

SS214
Santral Anons Sesleri

SS219
Santral Anons Sesleri


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Seslendirmen tercihinize göre fiyatlar farklılık gösterir. Fiyat Bilgisi için Seslendirilmesini istediğiniz metni ve Beğendiğiniz Sesin altındaki Kodu info@seslendirmeajansi.com adresine gönderin veya  0 (216) 344 7 753'lu Numarada Üzerinden Bizimle İletişime Geçin

 • WhatSapp Üzerinden Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın
 • Hızla gelişen dünyaya her sektör kendi alanında ayak uydurmaya çalışmaktadır. İş dünyasına baktığımızda her sektörün tek bir ortak noktada toplandığı görebiliriz. Bu ortak nokta da reklam sektörüdür. Günümüzde reklam verilen önemin büyük oranda şirketlerin kar marjlarını etkilediğini söylemek mümkündür. En küçüğünden en büyüğüne tüm işletmeler, kendi bütçelerine uygun reklam çeşitlerini seçerler. Amaçları işletmelerini bir adım öteye taşımaktır. Reklam sayesinde potansiyel tüketiciyi kendilerine, ürünlerine, hizmetlerine çekmeyi amaçlayan firmalar, genelde bu girişimlerinden başarılı sonuçlar elde ederler. Nitekim ne kadar çok insana ulaşılırsa, satış oranında da aynı ya da daha fazla düzeyde artış gözlemlenmektedir. Günümüzde firmaların, şirketlerin ve tüm işletmelerin reklamla beslendiğini söylemek doğru bir çıkarım olacaktır. Bu durumun sonucu olarak da reklam sektörü gün geçtikçe daha da büyümekte ve en çok kazanan sektörler arasına girmeyi başarmaktadır. Reklam sektörünü kendi içinde farklı gruplar altında ele alabiliriz.

  Santral seslendirmeleri reklam sektöründeki alt dallardan birisidir. Oldukça büyük potansiyele sahip olan reklam sektörünün bu alt dalı, pek çok farklı alanda hizmet verebilmekte, pek çok işletme grubuna hizmet edebilmektedir. Santral anons seslerini tercih eden işletme gruplarından bazıları, otogarlar, havalimanları gibi insanların yoğun olduğu konaklama alanları, alışveriş merkezleri ya da çağrı merkezleri olarak sıralanabilir. Genel anlamıyla reklam sektörünün bu dalına bakıldığında, aslında kendi içerisinde yeni bir sektör grubu oluşturduğunu söylemek de mümkündür. Santral seslendirmeleri, günümüzde karşımıza neredeyse bulunduğumuz her alanda çıkmaktadır. Alışveriş merkezlerinde bulunan büyük marketlere girdiğimizde pek çok bilgilendirme ya da uyarı anonsu duyarız. Genelde markaların indirimlerini yoğun kalabalığa duyurabilmek için tek bir anons yeterli olabilmektedir. Bu sayede insanlarda ürüne ya da hizmete yönelik farkındalık yaratılmakta, ürün ve/veya hizmetin satış oranlarında artış gözlemlenebilmektedir. Santral anons seslerinin kullanıldığı bir diğer alan ise firmaların, şirketlerin çağrı merkezleridir. Bir ürün veya hizmet hakkında bilgi/ yardım almak istediğimizde genellikle ilk olarak bu ürünün mevcut firmasına ya da kuruluşuna telefon aracılığıyla ulaşmayı deneriz. Karşımıza öncelikle mevcut bir kayıt çıkar. Müzik ve ardından seslendirme yapan bir sekreterin sesini duyarız. Santral anons sesleri olarak adlandırdığımız bu sesler sayesinde müşteri temsilcisine bağlanmak zorunda kalmadan yalnızca yönlendirilen tuşlamalarla birlikte istediğimiz bilgiye kolaylıkla ulaşabiliriz. Kullanılan bir diğer anons alanı ise konaklama yerleridir. Otobüs, tren, uçak veya benzeri ulaşım araçlarını kullanacağımız zamanlarda bu ulaşım araçlarının kalkış yeri olan konaklama alanlarında çeşitli anonslar duyarız. Bu anonslar insanların ulaşım araçlarında zamanında yerlerini almalarını sağlamaktadır. Ya da bu konaklama yerlerinde yaşanan geç kalma gibi olumsuz durumların önüne geçmektedir. Santral anons sesleri sayesinde aslında genel anlamıyla bir düzen oluşturulmaktadır. Bu düzene de herkes kolaylıkla uyum sağlamakta ve olası yaşanacak problemlerin önüne profesyonel bir çalışma performansıyla geçilmektedir. Santral anons sesleri, yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi hem seslendirmeyi hem de seslendirmenin arkasındaki fon müziğini kapsamaktadır. Fon müzikleri genelde dinlendirici etkiye sahip, dingin müzikler arasından seçilmektedir. Bu müzikler sayesinde insanlar rahatlama hissini yaşamakta, ardından bir uyarı ya da bilgilendirme geleceğini anımsamaktadırlar. Böylece anonsa dikkat çekildikten sonra, anons amacına daha etkili bir şekilde ulaşmaktadır.

  Santral anons sesleri reklam ajansları tarafından hazırlanmaktadır. Profesyonel seslendirme sanatçıları bu işi meslek edindikten sonra kusursuz işler ortaya çıkarmaktadırlar. Profesyonelleşene kadar da pek çok farklı eğitim almakta, bu eğitimler üzerinde ciddi çalışmalar yaparak ortaya mükemmel bir performans çıkarmayı amaçlamaktadırlar.

  Referanslarımız

  Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize, bize güvendikleri için teşekür ediyoruz
  onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir.
  Referanslarımız çoğu zaman yeni ortaklıklara kapı aralamaktadır, bu yüzden müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.
  Seslendirme Ajansı kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı referanslarımız.

  Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Referanslarımızın Tamamını Görmek için Tıklayın

  Müşteri Yorumlarını Görmek için Tıklayın