Santral Anonsu

 • santral anonsu
 • santral anonsu
 • santral anonsu

SS203
Santral Anonsu

SS205
Santral Anonsu

SS206
Santral Anonsu

SS212
Santral Anonsu

SS213
Santral Anonsu

SS214
Santral Anonsu

SS219
Santral Anonsu


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Seslendirmen tercihinize göre fiyatlar farklılık gösterir. Fiyat Bilgisi için Seslendirilmesini istediğiniz metni ve Beğendiğiniz Sesin altındaki Kodu info@seslendirmeajansi.com adresine gönderin veya  0 (216) 344 7 753'lu Numarada Üzerinden Bizimle İletişime Geçin

 • WhatSapp Üzerinden Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın
 • Her işin kendi alanında profesyoneli vardır. İnsanlar kendilerine uygun meslekleri seçtikten sonra bu mesleklerde en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerlerler. Kimisi yürüdüğü yolda çok kısa süre içerisinde önemli başarılara imza atar, kimisi yürüdüğü yoldaki engellere takılara yolun yarısında pes eder ve amacına ulaşamaz. Birinci profildeki insanlar işlerine daha profesyonel yaklaşan ve özgüveni olan kişiliklerdir. İkinci profildeki insanlar ise hayatının pek çok noktasında kolay ve çabuk pes eden, çabuk demoralize olan başarısız kişiliklerdir. Her iki profile de çevremizde sıklıkla rastlarız. Ancak genel olarak baktığımızda ikinci kişiliğe sahip olan insan sayısı daha fazladır. Nitekim çevremizdeki başarılı insanların sayısı, başarısız olanlara oranla çok daha azdır. Bu grup ise pes etmeyen, işini profesyonel bakış açısıyla yürüten insanlardır. Her sektörde, her işte durum aslında tam olarak aynıdır. İnsanların başarıya koşmalarındaki önemli etkenlerden birisi de yaptıkları işe olan inançları ve yaptıkları işe olan yetenekleridir. Bazı sektörlerde ise yetenek çok daha ayırıcı olabilen bir ayrıntıdır.

  Reklam, oyunculuk, seslendirme gibi alanlarda da yeteneğin önemi oldukça fazladır. Bu alanlardaki insanlar daha yaratıcı, daha esnek düşünebilen insanlardır. Özellikle seslendirme işinde ise yetenek, sesin tınısı, tonu vs. önemli ayırt ediciler arasında yer almaktadır. Tabii ki eğitim de bu işin en önemli parçalarından birisidir. Günümüzde seslendirme reklam sektörünün önemli bir parçası haline gelmiştir. Günlük hayatın birçok alanında karşımıza çıkan, duyduğumuz seslendirmeler seslendirme ustaları tarafından yapılmaktadır. Bu işi profesyonelliğe dökmüş olan sayıca oldukça fazla insan bulunmaktadır. Bu insanlar reklam sektöründe istihdam edilmekte ve bu sektörde önemli oranda kazançlar elde edebilmektedirler. Ancak bu seviyeye gelene dek pek çok farklı aşamadan geçmekte, bu iş ile ilgili bilgilendirici eğitimler almaktadırlar. Aldıkları eğitimlerin içinde teorik ve pratik olmak üzere iki farklı eğitim grubu bulunmaktadır. Özellikle pratik eğitimler santral anonsu için oldukça etkili bir yere sahiptirler. Bu eğitimler sonrasında seslendirmelere uygun kişiler işi profesyonellikle yapmaktadırlar. Santral anonslarına baktığımızda bu işin en çok büyük firmaların çağrı merkezlerinde kullanıldığını görmekteyiz. Çağrı merkezlerinde karşımıza çıkan “sekreter” olarak adlandırdığımız ses aslında bir santral anonsu yapan seslendirme sanatçısıdır. Santral anonsunda üç temel kriter bulunmaktadır. Santral anons metni, seslendirilme ve santral anonsunda bulunan fon müziği. Bu üç kriterden telefonu ilk açtığımızda karşımıza çıkan fon müziğidir. İlk olarak anons başlamadan önce yumuşak, klasik ve dingin bir müzik çalar. Bu müzikle beraber bir anons geleceğini anlarız. Santral anonsu bu müziğin bir süre çalmasından sonra başlar. Genelde bilgilendirici nitelikte olan santral metni seslendirme sanatçısı tarafından mevcut kayıttan okunur. Bu kayıtta yönlendirmeler yapılır. Her yönlendirme ardından belli bir numaraya bağlama esnasında da arkada fon müziği çalmaya devam eder. Özellikle bekleme aşamalarında fon müziğinin sesi yükselir. Konuşma esnasında da fon müziği duyulmayacak düzeye getirilir. Santral anonsunda yönlendirme yapılan noktadan sonra da aynı şekilde yönlendirme ya da bilgilendirmeler devam eder. Bunların hepsi tek bir seslendirici tarafından gerçekleştirilmiş birer kayıttır. Karşımızdaki ses bilgisayardan verilen bir kayıt olmakla birlikte bu kayıt tüm ayrıntılarıyla yapıldığı için bizi ulaşmak istediğimiz noktaya mutlaka ulaştırır.

  Santral anonsu yapan seslendiriciler özellikle diksiyon eğitimi almış kişilerdir. Bu eğitimin alınması sayesinde karşıdan gelen ses akıcı, açık ve yalın olarak net bir şekilde bize ulaşır. İstediğimiz noktaya diksiyonu bozuk bir seslendirmeyle ulaşmak hem müşteriyi rahatsız edecek hem de firmanın adını kötüleyecektir.

  Referanslarımız

  Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize, bize güvendikleri için teşekür ediyoruz
  onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir.
  Referanslarımız çoğu zaman yeni ortaklıklara kapı aralamaktadır, bu yüzden müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.
  Seslendirme Ajansı kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı referanslarımız.

  Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Referanslarımızın Tamamını Görmek için Tıklayın

  Müşteri Yorumlarını Görmek için Tıklayın