Santral Sesleri

 • santral sesleri
 • santral sesleri
 • santral sesleri

SS203
Santral Sesleri

SS205
Santral Sesleri

SS219
Santral Sesleri

SS212
Santral Sesleri

SS213
Santral Sesleri

SS214
Santral Sesleri


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Seslendirmen tercihinize göre fiyatlar farklılık gösterir. Fiyat Bilgisi için Seslendirilmesini istediğiniz metni ve Beğendiğiniz Sesin altındaki Kodu info@seslendirmeajansi.com adresine gönderin veya  0 (216) 344 7 753'lu Numarada Üzerinden Bizimle İletişime Geçin

 • WhatSapp Üzerinden Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın
 • Ses, canlıların birbirileri ile iletişime geçmelerini sağlayan bir kavramdır. Öyle ki, bugün bile yazılı anlaşmadan önce sesli anlaşmayı tercih ediyoruz. Bakıldığında, yazının hatta işaretlerin icat edilmesinden önce insanların seslerle anlaşmış olduğunu biliyoruz. Sesin bu derece önemli olması, onu hayatın her alanında yeni fikirler için kullanmayı beraberinde getirmektedir. Müziğin evrensel olması, insanların duygu ve düşüncelerini çeşitli sesler ile uluslararası olarak aktarabilmesi, sesin ne denli önemli olduğunu kanıtlamaktadır. İletişimde güçlü bir kanal olarak karşımıza çıkan ses, günümüzde pek çok ticari işletmede de kullanılmaktadır. Bankalarda, devlet kurumlarında, hastanelerde, acil durum merkezlerinde, telekomünikasyon şirketlerinde, su siparişi verdiğiniz firmada ve hatta günlük fal yorumlarınızı dinlediğiniz telefon hattında bile ses kavramı profesyonel olarak kullanılmaktadır. Santral sesleri olarak adlandırabileceğimiz bu sistemde, telefon hattının ucunda size yardımcı olan, sizi yönlendiren bir operatör bulunmaktadır. Kimi zaman sadece belli cümleler ile sizi yönlendirecek olan bu operatör, kimi zaman teknolojinin geldiği son noktadan yararlanarak, sizin onu yönlendirmenize izin vermektedir. Robot operatör olarak karşımıza çıkan bu akıllı materyaller, sizin kurduğunuz basit cümlelerdeki düzeni yakalayarak ulaşmak istediğiniz noktaya varmanıza yardımcı olur. Daha çok bankacılık sektöründe karşımıza çıkan bu teknoloji, giderek daha da yaygın hale gelmektedir.

  Santral sesleri, robot operatör konuşmaları, sizin bizim gibi canlı insanlar tarafından oluşturulmaktadır. Durumun bu şekilde olması, ticari olarak böyle bir sektörün varlığı anlamına gelmektedir. Santral seslendirme, anons seslendirme konularında hizmet veren ajanslar, müşteri hattı kullanan firmaların yardımına koşmaktadır. Çağrı merkezlerinde kullanılacak olan santral sesleri, bu yollarla oluşturulmaktadır. Büyük bir sektör haline gelen bu sektörde, bazı noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Sesin iletişimde çok güçlü olması, her zaman pozitif sonuçlar doğuracağı anlamına gelmez. Bağıra çağıra kavga etmek de bir iletişim şeklidir. Böyle düşünüldüğünde, santrallerde karşımıza çıkan seslerin bazı özellikleri taşıması gerekmektedir. Öncelikle sesin kolay bir şekilde anlaşılır ve net olması gerekir. Bunu sağlamanın yolu, seslendirme yapacak olan sanatçılardan geçmektedir. Sanatçıların dile olabildiğince hakim olması, gerekli yerlerde ve gerekli zamanda vurgu ve tonlamaları kullanabiliyor olması, konuyla alakalı teknik terimlere aşina olması, insanlarda güven uyandıracak bir ses tonuna sahip olması, gibi özellikler gerekir. Bu özelliklere sahip olan kişilerin çalıştığı seslendirme firmaları, bakıldığında, diğer firmalara oranla çok daha fazla tercih edilmektedir. Kurumsal olarak adlandırabileceğimiz bu kaliteli seslendirme ajansları, internet üzerinde yapılacak bir araştırma ile bulunabilmektedir. Bu ajansların verdiği hizmetler, fiyatlar, seslendirme örnekleri, referanslar ve başarıyla tamamlanan projeler, genel olarak internet sitelerinde mevcut olacaktır. Tüm bu saydıklarımızı inceleyerek firmalar arasında kıyaslama yapabilir ve size en uygun koşulları sunan firmayı seçebilirsiniz.

  Santral sesleri, görüldüğü gibi bazı karmaşık süreçlerden geçtikten sonra müşterilere sunulmaktadır. Bu süreçlerin tümünde titiz davranılması, kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem verilmesi, her iki taraf için büyük kazançlar sağlayacaktır. Yeni açılacak olan firmanız için çağrı merkezi kurmayı düşündüğünüzü varsayalım. Bu noktada bir santral seslendirme ajansına ihtiyacınız olacaktır. Kaliteli bir ajans seçtiğinizde, çağrı merkezinizin kalitesi de artacaktır. Bu sayede sizi tercih edecek olan müşterileriniz, diğerlerine oranla daha memnun kitleler haline dönüşecek ve bu size prestij kazandıracaktır. Firmanızın adının duyulması sağlanacak, daha büyük kitlelere hitap edebileceksiniz. Sonuç olarak kazancınız artacaktır. Ticarette kalitenin önemi bu şekilde açıklanabilir. Kaliteyi teknoloji ile birleştiren yeni sistemler sayesinde, siber alanda daha fazla söz sahibi olabilir ve küresel olarak her yere sesinizi duyurabilirsiniz.

  Referanslarımız

  Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize, bize güvendikleri için teşekür ediyoruz
  onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir.
  Referanslarımız çoğu zaman yeni ortaklıklara kapı aralamaktadır, bu yüzden müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.
  Seslendirme Ajansı kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı referanslarımız.

  Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Referanslarımızın Tamamını Görmek için Tıklayın

  Müşteri Yorumlarını Görmek için Tıklayın