Youtube Seslendirme

 • Youtube Seslendirme
 • Youtube Seslendirme
 • Youtube Seslendirme

CCR12
Youtube Seslendirme

AUC13
Youtube Seslendirme

RS133
Youtube Seslendirme

BGS601
Youtube Seslendirme

SS217
Youtube Seslendirme

TFS909
Youtube Seslendirme

RS130
Youtube Seslendirme

RS127
Youtube Seslendirme

TFS906
Youtube Seslendirme

SV18
Youtube Seslendirme


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Seslendirmen tercihinize göre fiyatlar farklılık gösterir. Fiyat Bilgisi için Seslendirilmesini istediğiniz metni ve Beğendiğiniz Sesin altındaki Kodu info@seslendirmeajansi.com adresine gönderin veya  0 (216) 344 7 753'lu Numarada Üzerinden Bizimle İletişime Geçin

 • WhatSapp Üzerinden Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın
 • Youtube Seslendirmede Kalite
  Seslendirmeler, son zamanların en trend işlemlerinden biri haline geldi. Hiciv, haber, spor gündemi, siyaset gündemi derken her alanda seslendirmelerin yapılması artık sıradan işler haline geldi.

  Bir de bu seslendirmelerin Youtube üzerinden yapılması yani kanala kayıt edilmesi işlemi var ki bu da son zamanlarda yine en çok yapılan şeylerden biridir.

  Seslendirme, kendi başına bir alan olup oldukça iddialı ve bir o kadar da deneyim gerektiren bir alandır. Ses taklit etmek veya seslendirmesi yapılan konuya uygun bir ses tonunu çıkartabilmek gerçekten de zor iştir. Tabi bu işin deneyimlilerinin olduklarını da göz ardı etmemek gerekiyor.

  Alanında ciddi anlamda başarılı olan seslendirmeciler; haber, köşe yazısı, makale, sunum gibi birçok alanda hizmet vermektedirler. Tüm bunlar yapıldıktan sonra da Youtube’a yüklenerek daha fazla kişiye ulaştırılması sağlanır.

  Bu işleme verilen isim ise Youtube seslendirme olarak geçmektedir. Bu da kendi başına bir deneyim ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Neticede işin bir de teknik boyutunu hesaba kattığınızda, dikkatli davranılması ve seslerin bozulmaması gerektiğini anlarsınız.  Youtube Seslendirme Nasıl Yapılır?

  Seslendirme; bir sanat olup herkesin yapabileceği bir şey değildir. Bunun için ciddi anlamda çalışılması gerektiğini ve teknik anlamda bilgi sahibi olunması gerektiğini bilmek gerekiyor. Mesela bir film kahramanının sesini taklit ederken sesinde oluşan jest ve mimikleri taklit etmek ayrı bir yetenek ister.

  Çoğu seslendirme yapan kişiler ne kadar da profesyonel bir çalışma yapsalar da jest ve mimiklerde benzerlik olmadığı için kaliteli bir ses tonunun çıkması sağlanamaz.

  İşin içine Youtube seslendirme eklendiğinde ise daha bir profesyonel çalışma gerektirdiğinin altını çizmek gerekiyor. Burada hem jest ve mimikler hem de teknik anlamda bilgi sahibi olmak gerekiyor.

  Ancak bu şekilde başarılı bir çalışma ve çalışmadan beklenen verim elde edilebilir. Stüdyo ortamında yapılan seslendirmeleri inceleme şansınız olursa ne kadar zahmetli bir iş olduğunu o zaman daha iyi anlarsınız.

  Profesyonel seslendirme hizmeti veren stüdyolarda, sesin kaliteli çıkması kadar konuya uygun bir ton olmasına da dikkat edilir.

  Örneğin bir araba reklamında yapılacak seslendirmedeki ses tonu farklıdır, bir magazin haberi sunarken kullanılacak ses tonu çok daha farklıdır. İşini profesyonel anlamda yapan seslendirme uzmanları, Youtube seslendirme ve diğer işlemlerde bu inceliklere dikkat ederek işlem gerçekleştirirler.

  Neticede beklenenden çok daha kaliteli sonuçların elde edilmesi de sağlanmış olur. Seslendirme ile ilgili her alanda deneyimli ve kendini kanıtlayan bir ekibe sahip olmamız ve sürekli olarak bu alanda çalışmalar yapmamız, daha kaliteli iş sonuçlarına ulaşmamızda yardımcı olmaktadır.

  Hizmetlerimiz ve seslendirme örneklerimiz için iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Referanslarımız

  Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize, bize güvendikleri için teşekür ediyoruz
  onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir.
  Referanslarımız çoğu zaman yeni ortaklıklara kapı aralamaktadır, bu yüzden müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.
  Seslendirme Ajansı kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı referanslarımız.

  Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Referanslarımızın Tamamını Görmek için Tıklayın

  Müşteri Yorumlarını Görmek için Tıklayın