Jingle Fiyatları

 • jingle fiyatları
 • jingle fiyatları
 • jingle fiyatları

JS601
Jingle Reklam

JS602
Jingle Reklam

JS603
Jingle Reklam

JS604
Jingle Reklam

JS605
Jingle Reklam

Bahar Halı Yıkama
Jingle Reklam

Alfemo
Jingle Reklam

Anadolu Dersaneleri
Jingle Reklam

Elif Baharat
Jingle Reklam

Hits Müzik
Jingle Reklam

Mesut Ofis
Jingle Reklam

Murtezaoğlu Mobilya
Jingle Reklam

Selince
Jingle Reklam

Yelkenciler
Jingle Reklam


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Seslendirmen tercihinize göre fiyatlar farklılık gösterir. Fiyat Bilgisi için Seslendirilmesini istediğiniz metni ve Beğendiğiniz Sesin altındaki Kodu info@seslendirmeajansi.com adresine gönderin veya  0 (216) 344 7 753'lu Numarada Üzerinden Bizimle İletişime Geçin

 • WhatSapp Üzerinden Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın
 • İnsanlığın var olduğu günden bu yana, ihtiyaç kavramı da var olmuştur. Zorunlu ihtiyaçlar dahil olmak üzere, pek çok ihtiyacın giderilmesi alışveriş denen olgunun ortaya çıkmasını sağlamıştır. Paranın icadından önce takas yoluyla gerçekleşen alışveriş, günümüzde farklı boyutlara ulaşmıştır. İhtiyaçların giderilmesi, üretimin artması ile mümkün olacaktır. Üretimin artması ise insanların o ürünlere kolay bir şekilde ulaşması için yeterli olmaz. Reklam ve tanıtım, işte tam bu noktada devreye girmektedir. Bir ürünün veya hizmetin daha geniş kitlelere ulaşması, o ürün veya hizmetin ne kadar iyi tanıtıldığı ile doğru orantılı olacaktır. Reklam sektörünün ülkemizde ve dünyada gelişmesinin nedeni, tam olarak bu şekilde açıklanabilir. Teknolojinin sürekli olarak gelişmesi, reklam sektörünün de buna ayak uydurmasını beraberinde getirmiştir. Eskiye oranla günümüzün reklam çeşitleri çok renklidir. Televizyon, radyo, gazete, dergi, afiş gibi reklam tekniklerine eklenen internet reklamları, ulusal veya uluslararası alanda çok daha geniş kitleleri hedef almaktadır. Reklamların daha geniş kitlelere ulaşması, ürün veya hizmetin daha kolay tanıtılmasını sağlar. Kaliteli reklamlar, bu konuda çok daha büyük başarılara ulaşacaktır.

  Reklam sektörünün olmazsa olmazı olan jingle kavramı, yabancı bir kelime olarak dilimizde de kullanılmaktadır. Reklam müziği olarak basit bir şekilde açıklayabileceğimiz bu kavramda, insanların hatırlama oranlarının artırılması hedeflenmektedir. Jingle hazırlamak, sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Bu konuda profesyonel şekilde çalışan firmaları tercih etmek gerekir. Reklam jingleları, pek çok farklı aşamanın bir araya gelmesi ile tamamlanmaktadır. Bu aşamalara kısaca değinecek olursak, ilk sıraya, reklamın içeriği ve hedeflediği kitlenin belirlenmesi koyulabilir. Profesyonel hizmet sunan firmalar, bu aşamanın ne kadar önemli olduğunu vurgulamaktadır. Bir binanın temeli gibi düşünecek olursak, sağlam ve kaliteli bir altyapının oluşturulması çok önemli olacaktır. Reklam içeriği, ulaşılmak istenen hedef kitle, uzunluk gibi kavramlar, jingle fiyatları ile ilişkilendirilmektedir. Bu aşamanın ardından, reklam jingle yazılacak olan metin aşaması gelecektir. Profesyonel metin yazarları tarafından hazırlanan metin, reklama konu olan ürün veya hizmet hakkında yeterli derecede bilgiyi içerecektir. Jingle metininin oluşturulmasının ardından, aranjörler yardımıyla müzik altyapısı oluşturulur. Yazılan metine uygun olacak şekilde hazırlanan müzik, aynı zamanda ürün veya hizmetin içeriği ile de uyumlu olmalıdır. Aranjörün diğer bir görevi de jingle seslerinin vurguları konusunda olacaktır. Metinin ön plana çıkması gereken yerde sesin azalması veya tamamen yok olması, gerekli görüldüğü yerde sesinin yükselmesi gibi konularda profesyonel bir çalışma yürütülecektir. Son aşamada ise, müzik eşliğinde, hazırlanan bu metnin okunmasını gerçekleştirmek olacaktır. Bunun için yine profesyonel kişilerin yardımından yararlanılacaktır. Ses sanatçılarının seslendirmesi ile tamamlanacak olan jinglelar, reklamın hazır hale gelmesini sağlayacaktır.

  Tüm bu özellikleri sunacak olan firmalar, farklı jingle fiyatları sunmaktadır. Referansların kontrol edilmesi, firmanın kalitesinin belirlenmesi, bu fiyatlar arasında seçim yapmayı kolaylaştıracaktır. Jingle fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için internet teknolojisini kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız araştırma sayesinde, firmalar, firmaların sunduğu hizmetler ve fiyatlar hakkında karşılaştırma yapmanız mümkün olacaktır. Reklamın daha iyi koşullarda oluşturulması, daha iyi bir başarı oranını beraberinde getirecektir. Bir ürünün veya hizmetin daha iyi pazarlanması, ancak ve ancak reklamlar sayesinde mümkün olacaktır. Bu nedenle çok büyük bir iş hacmine sahip olan reklam sektörü, her geçen gün daha da büyümektedir. Firmaların reklamın saniyesine ödedikleri yüksek rakamlar, kısa veya uzun vadede ürün veya hizmet satışlarındaki artış olarak firmalara büyük oranlarda geri dönmektedir.

  Referanslarımız

  Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize, bize güvendikleri için teşekür ediyoruz
  onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir.
  Referanslarımız çoğu zaman yeni ortaklıklara kapı aralamaktadır, bu yüzden müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.
  Seslendirme Ajansı kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı referanslarımız.

  Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Referanslarımızın Tamamını Görmek için Tıklayın

  Müşteri Yorumlarını Görmek için Tıklayın