Erkek Seslendirme

  • erkek seslendirme
  • erkek seslendirme
  • erkek seslendirme

BS314
Erkek Seslendirme

BS301
Erkek Seslendirme

BS308
Erkek Seslendirme

BS309
Erkek Seslendirme

BS321
Erkek Seslendirme

BS316
Erkek Seslendirme

BS312
Erkek Seslendirme

BS318
Erkek Seslendirme

BS320
Erkek Seslendirme

BS322
Erkek Seslendirme

BS325
Erkek Seslendirme

BS310
Erkek Seslendirme

BS304
Erkek Seslendirme

BS327
Erkek Seslendirme


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Seslendirmen tercihinize göre fiyatlar farklılık gösterir. Fiyat Bilgisi için Seslendirilmesini istediğiniz metni ve Beğendiğiniz Sesin altındaki Kodu info@seslendirmeajansi.com adresine gönderin veya  0 (216) 344 7 753'lu Numarada Üzerinden Bizimle İletişime Geçin

  • WhatSapp Üzerinden Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın
  • Bir erkeğin sesini taklit etmek herhalde sanıldığı kadar da kolay bir şey değildir. Bazen televizyon ekranlarında görüyoruz, birileri, başka birinin ses taklidini yapıyor. Hatta bunu sürekli görüyoruz. Mesela yabancı bir film izlediğimizde gelen ses Türkçe konuşmadır, ancak film farklı dillerde yapılmış. Orijinal sesine de bakıldığında seslerin birbirine çok fazlasıyla benzediğini fark ediyoruz. Aslında bu sadece yabancı dillerden Türkçeye çevrilen ya da tam aksine yapılan işlemlerde tek olmuyor. Erkek seslendirme işlemleri, bazı zamanlarda kendi dilinde olmasına rağmen de yapılabilen bir şeydir. Mesela ünlü bir aktörün boy, fizik ve ölçüleri, filmin kategorisine uyumlu olsa da sesinin çok ince olmasından dolayı yeni bir erkek seslendirme işlemine tabii tutulması durumu söz konusu olabiliyor. Tüm bunların yapılmasındaki amaç, filmin gerçek bir düzene girmesi, seyirci izlerken sesiyle de, fiziğiyle de gerçek kalitede film izlemesini sağlamaktır. Bu tür işlemleri yapan ajanslar, alanında başarı elde etmiş, tabir caizse işin mürekkebini yalamış personelleriyle yaparlar. Erkek seslendirme işlemlerinde kullanılan taktikler, kişinin fiziki yapısına göre ses belirlenmesi, filmin konusuna göre seslerin şekillendirilmesi gibi ince ayrıntılara dikkat edilerek bu işlem gerçekleştirilmektedir. Bazen tutkunu olduğumuz bir dizi ya da sinema filminde hayranlıkla izlediğimiz karakterlerin seslerinin kendilerine ait olmadığını çok sonradan öğreniyoruz. Ancak o ana kadar öyle bir şeyi aklımızdan geçirmeyiz. Çünkü erkek seslendirme ya da diğer seslendirmeler yapılırken, tüm inceliklere dikkat edilerek yapılır ve ekranlarda karşımıza çıktıklarında da bunu sezmemiz mümkün olmuyor. Tamamen profesyonellik gerektiren bu işlemleri en iyi şekilde gerçekleştiren firmalardan biri olan ajansımızla siz de kendi çekimlerinizde erkek seslendirme konusunda yardım talep edebilirsiniz.

    Kaliteli bir yapım, mükemmel çekilmiş bir filmin sonuna gelindiğinde, konuşma seslerinin değişmesine ihtiyaç duyabilirsiniz. Mesela bir mafya filmini canlandırdığınızı düşünün. Uzun boylu, kaslı bir adamı mafya lideri rolünde oynatacaksınız. Ancak fiziki olarak yeterli olsa da sesin bir mafya liderine yakışmayan bir ton olduğunu fark edebilirsiniz. Böylesi durumlarda erkek seslendirme ihtiyacını duyarsınız. İşte bu anlamda müşterilerimizin çekimlerinde daha kaliteli sonuçların elde edilmesi için ajansımız olarak en kaliteli hizmetleri sunarak daha sağlıklı bir çekim yapmalarını ve daha çok tutulan bir film olmasını sağlıyoruz. Gerçek anlamda ses çevirmenliği yaparken, kişinin sadece ses tonunun değiştirmekle kalmıyoruz. Profesyonel olması için dudak hareketlerine de birebir uyum sağlamasına da kati derecede dikkat ederek işlemleri uyguluyoruz. Mesela çok hızlı konuşan bir adamın sesini taklit etmek zordur. Erkek seslendirme işlemlerinde belki de en çok zorlanılan nokta budur. Bu, gerçekten kendi başına üzerinde titizlikle çalışma isteyen durumlardandır. Geceli gündüzlü çalışmalar yaparak, kişilerin mimikleri, dudak hareketleri ve daha aklınıza gelmeyecek tüm ince detaylar üzerinde çalışarak erkek seslendirme işlemlerinin en kaliteli hale gelmesini sağlıyoruz. Size kalan ise, çekimini yaptığınız filmin ya da projesini satın aldığınız filmin tanıtımını içiniz rahat şekilde yapmak kalıyor. Bu gibi işler, sadece kişilerin kendi çekimlerini kapsamıyor. Bir film şirketi için de oldukça önemli olan konulardan biridir. Yabancı bir dilden satın alıp, pazarlamasını üstlendiğiniz bir filmde, erkek seslendirme ve diğer seslendirme işlemlerini de kendiniz yapmak zorundasınız. Gerçek anlamda kalite elde etmek ve yaptığınız işlerden para kazanmak istiyorsanız en çok dikkat etmeniz gereken detaylardan biri de erkek seslendirme ve diğer işlemler üzerinde yoğun bir şekilde çalışma yapmaktır. Bu sayede filmin orijinal kalitesini yakalamak daha kolay olacaktır.