Çocuk Seslendirme

 • çocuk seslendirme
 • çocuk seslendirme
 • çocuk seslendirme

CS505
Reklam Seslendirme


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Seslendirmen tercihinize göre fiyatlar farklılık gösterir. Fiyat Bilgisi için Seslendirilmesini istediğiniz metni ve Beğendiğiniz Sesin altındaki Kodu info@seslendirmeajansi.com adresine gönderin veya  0 (216) 344 7 753'lu Numarada Üzerinden Bizimle İletişime Geçin

 • WhatSapp Üzerinden Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın
 • çocuk seslendirme Televizyon dünyasının en çok takip edilen ve izlenen programlarından biri de çocuk programlarıdır. Ülkemiz çocukları, farklı dillerden çevrilmiş çizgi filmleri izleyerek zaman geçirmeyi oldukça severler. Aslında işin gerçek yüzüne bakıldığında bu işi yapmak kolay bir şey değildir. En azından çocuk seslendirme işlemlerini yapmak bile kendi başına büyük zaman isteyen durumlardan biridir. Profesyonel bir çalışma yaparak seslerin orijinal kalitede olmasına dikkat etmek zorunludur. Bu da kendi başına bir zahmet demektir ki, herkesin yapabileceği bir şey değildir. Uzun zamanların deneyimi ve tecrübesiyle ajans işinden en iyi şekilde başarıyla çıkan ekibimiz, çocuk seslendirme işlerinde de oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Tabi bunu sadece bir çizgi film için düşünmeyin. Aynı zamanda reklam ve tanıtımlar, görsel filmler ve daha aklınıza gelen her alanda düşünebilirsiniz. Seslendirmeler yapılırken dikkat edilmesi gereken detaylar, çocuk seslendirme konusunda bilinmesi gerekenler ve daha aklınıza gelen her alanda profesyonel bir hizmet vererek müşterilerimizin işlerini başarılı bir şekilde yapmak için gerek ders çalışmaları, gerek ilgili kaynaklara sahip olma ve daha aklınıza gelebilen tüm alanlarda en iyisine sahip olarak hizmet veriyoruz. Çocuk seslendirme, sürekli istenen hizmetlerden biri olmakla birlikte, gerekli olduğu zamanlarda diğer seslendirmelerden daha çok dikkat edilmesi gerekiyor. Netice itibari ile bu işlem yapılırken olgun bir insan kullanılmıyor. Çocuk kullanıldığı için o çocuğun ses eğitimi, gerekli yerlerde mimik eğitimi ve daha fazlasını bilmesi gerekiyor. Bu nedenle çocuk seslendirme, konusunu diğer konulardan ayırt edip, daha profesyonelce bir çalışma gerektirdiğini bilmek gerekiyor.

  çocuk seslendirme Profesyonel dublaj ekibine sahip olan ajansımız, işlerinizin daha kaliteli ve daha sağlıklı yürümesi adına gerekli çalışmaları yaparak daha fazlasını elde etmeniz için gerekli çalışmaları ara vermeden sürdürmeye devam ediyor. Çocuk seslendirme ekibinin mükemmel kalitesi ile reklam ve tanıtım hizmetlerinde, çizgi film çevirmenliklerinde, sinema filmi çevirmesinde ve daha aklınıza gelebilecek her alanda en başarılı sonuçları sunarak daha fazla net sonuçlara ulaşmanız konusunda gerekli tüm çalışmaları yaparak en iyisine sahip olmanızı sağlıyor. Çocuk seslendirme işlerinizde tercihlerinizin ilk sırasında olması gereken firmamızda, yaş aralıklarına dikkat edilerek, orijinal kalitede seslendirme yapılmasına dikkat edilmektedir. Mesela 12 yaşında bir çocuk ile 15 yaşındaki bir çocuğun ses kalınlıkları aynı olmaz. Seslendirme yapılırken de buna dikkat edilmeden yapıldığında, görüntü ile sesin eşleşmediği görülecektir ki bu da ortaya kalitesiz bir sonucun çıkmasına neden olur. Çocuk seslendirme , bu nedenle çok daha dikkat edilmesi gereken işlemlerdendir. Netice itibariyle 35 ile 45 yaşındaki adamın sesleri arasında fark olmasa da çocuklarda bu böyle değildir. Sesin olgunlaştığı yaşa gelinceye kadar her yaş çocuğun ayrı bir ses tonunun olduğunu söylemek gerekiyor. Hizmetin en kalitelisine sahip olmak beklediğinizden daha iyi sonuçları elde etmek ve harcadığınız paranın gerçek anlamda kıymete değer olmasını sağlamak için profesyonel hizmet veren ajansımızdan yararlanarak istediğinizden çok daha fazlasını elde etmenin kolaylıklarına varabilirsiniz. Tanıtım ve ürün pazarlaması konusunda da çevrilen reklamlarda, oynayan çocukların Türkçe dublajlarının yapılmasında ya da tam aksine Türkçeden farklı dillere çevrilmesinde çocuk seslendirme hizmeti veren firmamız, beklentilerinizin karşılanması adına gerekli hassasiyeti göstererek en iyisine sahip olmanızı sağlamaktadır. Dilediğiniz ses kalitesini yakalamak ve hizmetlerinizi en iyi şekilde devam ettirmek için yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmek olacaktır. Çocuk seslendirme hizmetlerinde en kaliteli sonuçlara ulaşmanın kolaylığını sunan ekibimizle beklediğinizin çok daha ötesinde kaliteli hizmet elde edebilirsiniz.

  Referanslarımız

  Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize, bize güvendikleri için teşekür ediyoruz
  onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir.
  Referanslarımız çoğu zaman yeni ortaklıklara kapı aralamaktadır, bu yüzden müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.
  Seslendirme Ajansı kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı referanslarımız.

  Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Referanslarımızın Tamamını Görmek için Tıklayın

  Müşteri Yorumlarını Görmek için Tıklayın