Şarkılı Reklam

 • şarkılı reklam
 • şarkılı reklam
 • şarkılı reklam

JS601
Şarkılı Reklam

JS602
Şarkılı Reklam

JS603
Şarkılı Reklam

JS604
Şarkılı Reklam

JS605
Şarkılı Reklam

Bahar Halı Yıkama
Şarkılı Reklam

Alfemo
Şarkılı Reklam

Anadolu Dersaneleri
Şarkılı Reklam

Elif Baharat
Şarkılı Reklam

Hits Müzik
Şarkılı Reklam

Mesut Ofis
Şarkılı Reklam

Murtezaoğlu Mobilya
Şarkılı Reklam

Selince
Şarkılı Reklam

Yelkenciler
Şarkılı Reklam


NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Seslendirmen tercihinize göre fiyatlar farklılık gösterir. Fiyat Bilgisi için Seslendirilmesini istediğiniz metni ve Beğendiğiniz Sesin altındaki Kodu info@seslendirmeajansi.com adresine gönderin veya  0 (216) 344 7 753'lu Numarada Üzerinden Bizimle İletişime Geçin

 • WhatSapp Üzerinden Sorularınızı Sormak İçin Tıklayın
 • Reklam sektörü onlarca yıldır tüm dünya üzerinde var olmuş, gelişmeye açık ve varlığını gün geçtikçe daha da güçlendiren bir sektördür. Reklam dünyasının hızla gelişmesinin temel nedeni, artık rekabet ortamının çok daha keskin bir hal almış olması ve iş dünyasının reklam ile besleniyor olmasıdır. Her işletme reklam sayesinde varlığını genişletme imkanı bulur. Büyük firmaların bugün büyük firmalar olmasının temeli altında kaliteli reklamlar vermesi yatmaktadır. Çünkü hizmet veya ürün satanlar ne kadar büyük kitleye ulaşırlarsa, o kadar müşteri kazanabilirler. Ya da müşteri potansiyellerini arttırma olanağı bulurlar diyebiliriz. Reklamın kalitesiyle varlığını ortaya koyan firmalar, ürünlerinde ya da hizmetlerinde de kaliteyi yakaladıklarında, yaptıkları iş günden güne büyür ve müşteri memnuniyetiyle devamlılık sağlayarak piyasada sağlam adımlarla yürüme fırsatı yakalarlar. Günümüzde gerek Türkiye’de gerekse Dünyada reklam sektöründeki mevcut gelişme, tüm firmaları da doğrudan etkilemektedir.

  Reklamlar özellikle görsel ve işitsel öğeleri bir arada taşıdıklarında kalite ve başarı oranları da artar. Bu sebepledir ki en çok reklam verilen medya unsuru televizyonlardır. Görsel ve işitsel öğelerin bir arada bulunmasına olanak sağlayan bu medya organı, milyarlarca insana aynı anda ulaşma fırsatı tanımaktadır. Aynı zamanda reklamlarda sürekliliğin sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Şarkılı reklamlar başta olmak üzere, müziksiz reklamlar, kamu spotu reklamları gibi jinglelar, insanları bilgilendirmek, bilinçlendirmek adına oldukça faydalı bulunmaktadırlar. Reklamlarda şarkıların bulunmasının temel sebebi de, müziğin evrensel bir unsur olması ve her insana aynı duyguyu verebilmesi olanağı sağlamasıdır. Heyecan melodisini içinde barındıran bir müzik, tüm insanlık üzerinde aynı etkiyi uyandırabilir. Ya da hüzünlü notalar tüm insanları aynı hüzün duygusunda toplayabilir. Şarkılı reklamların hazırlanması aşamaları da profesyonel insanlar tarafından yapılmalıdır. Çünkü bir nevi insanların bilinçaltına hükmetme amacı güdüldüğü için pek çok farklı branştan insan bu iş üzerinde çalışmaktadır. (Bu sayede pek çok insana istihdam da sağlanmaktadır.) Şarkılı reklamlarda şarkının ötesinde metin- şarkı uyumu, görsel- metin uyumu, seslendirme- metin- görsel uyumu ve şarkı- görsel uyumu çok önemlidir. İnsanlar üzerinde kalıcı etki bırakan reklamlarda genelde tüm bunlar uyum içerisindedir ve hedef tam anlamıyla yakalanmış demektir. Metin hazırlığında öncelikle dikkat edilmesi gereken unsur, içerikle yazının birbirine uyumlu olmasıdır. Metin içeriği reklamda tanıtılacak ürünle ya da hizmetle alakalı olmakla birlikte, kısa tutulacağı için en önemli bilgiler reklamın içerisinde kısaca açıklanmalıdır. Bu açıklama sıradan düz bir metin yazısından ziyade melodik bir akış içinde olmalıdır. Kafiye önem taşımaktadır. Müzikte ise ürün veya hizmete uygun notaların birleşimi ideal olacaktır. Duygusal bir tema seçilmişse duygusal tonlara ağırlık verilmelidir. Mutlu bir reklam teması, senaryosu seçilmişse, müzikte de mutluluk verici notalara yer verilmelidir. Seslendirme ve müzik akışı da aynı şekilde uyumlu olmalıdır. Şarkılı reklamlarda genelde kafiyeli metinler belli bir melodiye uydurularak yapılmaktadır. Bu melodi insanların aklında daha fazla yer ettiği için de şarkılı reklamlar sıklıkla tercih edilen reklam türleri arasında yer almaktadır. İnsanlar sevmedikleri şarkıları bile birkaç yerde rastgele dinlediklerinde, farkında olmadan ezberlemektedirler. Şarkılı reklamlarda da mantık aynıdır. Televizyon veya radyoda sürekli olarak tekrar edilen şarkılı Reklam, bir süre sonra farkında olmadan bilinçaltına yerleşecektir. Tüketici bu müziği anımsatacak herhangi bir anı yaşadığında ise doğrudan ürünü hatırlayacaktır.

  Şarkılı reklamlar reklam sektöründe ve medyada en çok rastladığımız reklam türleridir ve en etkili jinglelar arasında yer almaktadır. Bilinen pek çok ünlü markanın reklamı da şarkılı reklam olarak hazırlanmaktadır.

  Referanslarımız

  Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize, bize güvendikleri için teşekür ediyoruz
  onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir.
  Referanslarımız çoğu zaman yeni ortaklıklara kapı aralamaktadır, bu yüzden müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.
  Seslendirme Ajansı kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı referanslarımız.

  Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Referanslarımızın Tamamını Görmek için Tıklayın

  Müşteri Yorumlarını Görmek için Tıklayın